שירותי קידום אתרים

חברת קידום אתרים

שירותי קידום אתרים נעשים פופולריים יותר ויותר בקרב בעלי עסקים שמבינים את הפוטנציאל השיווקי העומד מאחורי האינטרנט. רבים משתמשים היום בגוגל כמקור המידע העיקרי שלהם בבעיות סוגיות יומיומיות. אחד השימושים המרכזיים של גוגל הוא בכדי למצוא העלי מקצוע ברחבי הארץ. כך לדוגמא אדם שרוצה להזמין את שירותי של אינסטלטור באזור ת"א יכתוב " אינסטלטור בתל-אביב". גוגל יחזיר תוצאות חיפוש רלוונטיות, כלומר בעלי מקצוע באזור תל-אביב שמתעסקים באינסטלציה. לא זו בלבד, אלא גוגל גם ידרג אותם על פי רמת מקצועיותם, קרבתם למקום המגורים של מחפש השירות ועוד.

קידום אתרים אורגני בעזרת שירותי קידום אתרים הפכו כיום לערוץ השקעה חזק, שכן מדובר בהשקעה קבועה וידועה מראש, בעלת סיכויי הצלחה גבוהים ויחס עלות-תועלת אופטימלי.

כיום קיימים שירותים רבים שעוסקים בקידום אתרים, אף על פי שרבים מהם אינם מוסמכים, או בעלי ידע וניסיון מתאים לעשות זאת.

בעבר, גוגל היה נתון למניפולציות רבות מצדם של מקדמי אתרים וקידום אורגני היה פשוט וקל. מאז גוגל שיפרו משמעותית את האלגוריתם שלהם וכתוצאה מכך מלאכת הקידום הופכת לקשה מיום ליום.

שירותי קידום אתרים

מה כולל שירותי קידום אתרים?

המשמעות של קידום אתרים היא בנייה ארוכת טווח של קישורים איכותיים לאתר האינטרנט שלכם. קישורים אלה הם מעין המלצות לגבי טיבו ואיכותו של האתר שלכם. ככל שתגדילו לקבל יותר המלצות מיותר אתרי אינטרנט כך תגדל הסמכות והאיכות שלכם בעיני מנועי החיפוש. בנוסף, ככל שהאתר שמקשר אליכם הוא יותר גדול וסמכותי, כך ההמלצה שלו תהיה כבדת משקל. לדוגמא אם תקבלו קישור מויקיפדיה הסמכות שלכם תרקיע שחקים.

אבל זה רק חלק מהמשחק. בשנים האחרונות חשיבותן של הרשתות החברתיות נהיה משמעותי ביותר. מבחינת מנועי החיפוש הרשתות החברתיות הן האינדיקציה הטובה ביותר לגבי כל מה שרץ ברשת. בעזרת לייקים או טוויטים גוגל יכול להעריך אם אתר מסוים הוא איכותי או לא. אתר שיקבל מגולשיו כמות גבוהה של לייקים, שיתופים וטוויטים הוא בהכרח אתר שמפרסם תוכן טוב, שכן גולשיו מרבים לשבח ולשתף אותו עם חבריהם.

בנוסף, רצוי כי לעסק יהיה ערוץ יוטיוב בו הוא משתף מידע חיוני עם לקוחותיו, מדריכים וכו'. שירותי קידום אתרים טוב חייבים להתפרס על פני מגוון רחב של פלטפורמות. כלומר הקידום האורגני נעשה בעזרת מגוון כלים. אתר אינטרנט, רשתות חברתיות, סרטוני יוטיוב, תמונות וכו'. השילוב של כל אלו מביאים לבסוף את התוצאה הרצויה – דירוג גבוה בגוגל וחשיפה משמעותית ללקוחות.

המשמעות העסקית היא שבעל עסק חייב דף עסק ברשתות החברתיות הגדולות אם הוא רוצה תוצאות טובות בקידום האורגני. ככל שדף העסק שלכם ישותף, יקבל לייקים וכו', כך גוגל יעריך את העסק שלכם יותר וימקם אתכם גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

כמובן שזה תיאור מאוד כללי, התחום עצמו הוא מאוד טכני ונכנס לעומקם של דברים. אם הדברים היו כל-כך פשוטים כולם היו עושים את זה. בשנים האחרונות מקדמי אתרים החלו בפיתוח שפה משל עצמם. מושגים פנימיים כמו serps, ROI, conversion rate ועוד. ערבוב של מושגים בין עולם האינטרנט, לעולם השיווק והפרסום.

שירותי קידום אתרים הם העתיד של הפרסום

השורה התחתונה היא שאנו ניצבים בפני עידן חדש של שיטות פרסום וגיוס לקוחות, עידן שבו כולם מחוברים לאינטרנט ומחפשים הכול בגוגל. מי שידע לזהות את ההזדמנות העסקית ולהשקיע היום, ירוויח בגדול.

Leave a Reply